Daigai

Startuoja naujas projektas – 3..2..1..Derlius!

2021 09 29

Net jeigu žemę dirbate, javus, rapsus auginate ne vienerius metus, puikiai pažįstate augalus ir suprantate, kaip patenkinti jų poreikius – visko žinoti neįmanoma. O ir inovacijos, technologijos bei naujovės žemės ūkyje nuolat skatina domėtis, mokytis, tobulėti tam, kad derlius būtų dar kokybiškesnis ir gausesnis.

„Agrochema“, kartu su ūkininkais auginanti ir besirūpinanti derliumi, pradeda naują projektą 3… 2… 1… Derlius. Jame tiesiai iš laukų, kartu su profesionaliais agronomais, turėsite galimybę stebėti visą augimo ciklą – nuo pasėlių sudygimo iki grūdų nukūlimo. Video reportažų metu, ilgametę patirtį turintys specialistai dalinsis aktualiomis įžvalgomis, prognozėmis, rekomendacijomis kiekvienam augalo augimo tarpsniui, taip pat atsakys į jums rūpimus klausimus ir padės jūsų ūkiui pasiekti dar geresnių rezultatų. Klausimus po laidos pasirodymo tiesiogiai galėsite užduoti dar porą valandų – į juos operatyviai atsakys „Agrochemos“ specialistai.

Pirmoji 3… 2… 1… Derlius laida iš Kėdainių r. jau rugsėjo 30 d. 15:20 val. Joje – apie žieminius rapsus ir jų paruošimą žiemai. Junkitės, stebėkite, užduokite klausimus ir sužinokite naujienas, profesionalias žinias bei atsakymus tiesiai iš specialistų, kuriems rūpi jūsų ūkio sėkmė.

Laidas žiūrėkite ir klausimus užduokite: https://www.agrochema.lt/321Derlius/

Pirmuosius klausimus uždavę ūkininkai bus apdovanoti!