Daigai

„Agrochemos“ naujiena – skystosios universalios trąšos geresnei augalų mitybai

2022 06 06

Žemės ūkio bendrovė „Agrochema“ pristato naują prekę  – lietuviškas skystąsias universalias trąšas. Šios itin efektyvios ir lengvai augalų pasisavinamos trąšos subalansuotos taip, kad užtikrintų visų sodo ir daržo augalų – nuo vejos ir gėlynų iki daržovių ir vaismedžių – visapusišką mitybą.

„Kurdami trąšas visada pirmiausiai siekiame, kad jų veiksmingumas būtų kuo didesnis, o mikro ir makrolementų santykis produkte būtų subalansuotas taip, kad užtikrintų visus augalo mitybos poreikius. Naujosios skystos universalios kompleksinės azoto, fosforo ir kalio trąšos su magniu, kalciu ir siera yra įrodymas, kad galima sukurti produktą, puikiai tinkantį veiksmingai tręšti įvairius augalus. Trąšos puikiai tinka ir kambarinių augalų tręšimui, tad patiks ne tik turintiems didelius daržus ir sodus, bet ir auginantiems bent vieną kambarinį augalą“, – sako „Agrochemos“ Prekybos skyriaus vadovas Darius Dambrauskas.

Skystas trąšas augalai pasisavina greičiau ir jos pradeda veikti iškart, vos patekusios į dirvožemį. Taip pat jų sudėtyje esančių medžiagų proporcijos yra apskaičiuotos labai tiksliai ir parinktos atsižvelgiant į mūsų dirvožemius ir klimatines sąlygas, todėl užtikrina, kad augalai gaus būtent azoto, kalio ar kitų elementų tiek, kiek jiems ir reikia. Dar vienas skystų trąšų pranašumas – tolygus jų pasiskirstymas.

„Augalui svarbiausia, kad maisto medžiagos iš trąšų būtų greitai ir lengvai prieinamos. Būtent taip yra sukurtos mūsų universalios trąšos, veikiančios itin greitai ir efektyviai. Neabejoju, kad jos netruks išpopuliarėti tarp klientų, norinčių vienomis trąšomis pamaitinti visus savo augalus“, – pabrėžė D. Dambrauskas.

Ergonomiškuose, perdirbimui tinkamuose, patogiuose buteliukuose, kurių kamštelis yra skirtas reikiamai trąšų normai nustatyti, išpilstytos naujosios „Agrochemos“ universalios trąšos jau netrukus pasieks parduotuvių lentynas, o jau dabar jas įsigyti galima bendrovės e. parduotuvėje.