Daigai

„Agrochema“ plečia savo ekologinių trąšų liniją

2022 05 17

Atsižvelgdama į vis didėjančią ekologiškų prekių paklausą ir siekdama plėsti savo natūralių trąšų asortimentą, „Agrochema“ pristato naujas ekologiškas sapropelio trąšas. Sapropelis (iš sen. gr. saprós – ‘puvimas’ ir pelós – ‘dumblas, purvas’) – dumblingos nuosėdos ar nuogulos, susidariusios gėlų, stovinčių vandens telkinių dugne.

100 proc. natūralus sapropelis savo sudėtyje turi net 16 amino rūgščių, yra gausiai praturtintas makro ir mikroelementais – magniu, geležimi, cinku, variu ir kt., kurie padeda augalams apsirūpinti reikalingomis maisto medžiagomis, todėl jie auga tvirti, atsparūs ir sveiki. Šios trąšos skirtos pagerinti dirvožemio derlingumą ir aktyvinti augalų augimo procesus.

„Ekologiškų trąšų paklausa nuolat auga. Siekdami patenkinti šį poreikį, prieš keletą metų pristatėme ekologiškas smulkios fasuotės trąšas. Vienas pirmųjų mūsų ekolinijos produktų – granuliuotos galvijų mėšlo trąšos, jau spėjo išpopuliarėti. Taip pat sodininkai ir daržininkai pamėgę mūsų skystą organinę trąšą „Humi Feed“. Tikime, kad ir naujasis produktas – ekologiškos sapropelio trąšos – atras savo vietą ir pelnys sodininkų ir daržininkų simpatijas“, – sako „Agrochemos“ Prekybos skyriaus vadovas Darius Dambrauskas.

Puoselėdama tvarumą ir draugystę su gamta, „Agrochema“ ne tik plečia ekotrąšų liniją, bet ir pristato naujas patogias, iš perdirbto plastiko pagamintas, ergonomiškas pakuotes, kuriose išpilstytos naujosios sapropelio trąšos ir huminis preparatas „Humi Feed“.

„Kurdami naujus  produktus,  didelį dėmesį skiriame ir pakuotėms, kuriose tie produktai bus fasuojami. Siekiame, kad visos mūsų trąšos būtų pakuojamos į perdirbtas, gamtai draugiškas pakuotes“, – pabrėžia D. Dambrauskas.

„Agrochemos“ ekologinių trąšų asortimentą, kuriame nualintas dirvas atstatantis ir dirvožemio fizines ir agrochemines savybes gerinantis granuliuotas galvijų mėšlas, dirvožemio derlumo savybes gerinančios ir augalų augimo procesus aktyvinančios sapropelio trąšos bei huminis preparatas „Humi Feed“, naudojamas kaip biologiškai aktyvių komponentų kompleksas, kuris teigiamai veikia dirvoje esančius mikroorganizmus bei stimuliuoja visus augalo augimo procesus, netrukus papildys dar vienas produktas, tad sekite bendrovės naujienas.

Susipažinti su „Agrochemos“ ekologiškomis trąšomis ir jų įsigyti galite elektroninėje bendrovės parduotuvėje www.eagrochema.lt: https://eagrochema.lt/Trasos/Sodo-ir-darzo-augalu-trasos/Ekologiskos/