Daigai

Banvel 4S

Kam skirta ir nauda
Sudėtis
Saugos duomenų lapas

Herbicidas skirtas naikinti vienmetes ir daugiametes dviskiltes piktžoles vejose. Jis slopina jautrių piktžolių rūšių meristeminių audinių augimą.

 

Pakuotė: 10 ml, 30 ml

Tipas: Sisteminis

Veiklioji medžiaga: dikamba 480 g/l (55,2%)

Produkto forma: vandeninis tirpalas

PIRKTI DABAR

Kada ir kaip naudoti

Herbicido veiklioji medžiaga veikia kaip sisteminis atrankinio veikimo herbicidas ir į augalą patenka per lapus bei šaknis.

Veiksmingas kovojant su vienmetėmis ir kai kuriomis daugiametėmis dviskiltėmis piktžolėmis.

Veiksmingumas gali priklausyti nuo organinių medžiagų kiekio dirvoje, piktžolių rūšinės sudėties ir dydžio. Piktžolės jautriausios herbicidui yra nuo 2 iki 4 lapelių tarpsnio.

Herbicidą reikėtų naudoti kai oro temperatūra ne mažesnė kaip 10 °C. Produkto nenaudoti, kai naktį galimos šalnos. Nenaudoti, kai oro temperatura aukštesnė nei +28 °C arba vėjo greitis didesnis nei 3 m/s, esant labai sausiems orams ar esant gausiai rasai ir prieš pat lietų. Taip pat nenaudoti, kai augalai paveikti streso, pažeisti kenkėjų, ligų, esant pasėlių užmirkimui.

Apdorojami augalaiNormaNaudojimo laikas
Naujai įrengta veja10 ml/200 m²Pavasarį ir vasarą, vejos miglinėms žolėms turint ne mažiau 3 lapelius, kai vienmetės piktžolės yra ne didesnio kaip 15 cm aukščio.
Sena veja10 ml/100 m²Pavasarį ir vasarą, kai daugiametės piktžolės intensyviai auga, bet ne vėliau žiedinio pumpuro pasirodymo.
Pastaba: didžiausias purškimų skaičius - 1.

Susijusios naujienos