Sodas ir daržas

Purkštuvų ploviklis EMUNDO

Kam skirta ir nauda
Sudėtis
Saugos duomenų lapas

Purkštuvų ploviklis neutralizuoja rūgštinių pesticidų likučius, pašalina aliejaus ir kitų teršalų likučius. Purkštuvai paruošiami darbui su kitais pesticidais ir trąšomis.

Pakuotė: 50 ml, 100 ml

Prekę galite rasti šiose parduotuvėse:

Kada ir kaip naudoti

Rekomenduojama naudoti po kiekvieno augalų purškimo, kad naudotus purkštuvus paruoštumėte darbui su kitais pesticidais ir trąšomis.

Naudojimo normos: 20–50 ml EMUNDO į 10 l švaraus vandens.

Naudojimo rekomendacijos: iš karto po purškimo ištuštinkite purkštuvo baką. Išplaukite purkštuvo vidų su švariu vandeniu, pripildę bent vieną dešimtąją purkštuvo talpos. Visiškai išleiskite tirpalą iš purkštuvo bako. Išimkite purkštukus, filtrus ir kruopščiai išplaukite atskirai kibire. Kaip ploviklį naudokite 50 ml EMUNDO ir 10 l vandens, po to praplaukite švariu vandeniu. Užpildykite pusę purkštuvo bako švariu vandeniu ir pridėkite rekomenduojamą normą EMUNDO. Užpildykite baką vandeniu ir 10–15 minučių įjunkite maišymą. Po to išleiskite plovimo tirpalą pro žarnas, filtrus, purkštukus. Išdžiovinkite linijas ir pompą. Plovimo tirpalą utilizuokite pagal reikalavimus. Po to išplaukite purkštuvo vidų su švariu vandeniu, pripildę bent vieną dešimtąją purkštuvo talpos. Išleiskite skalavimo tirpalą pro žarnas, filtrus, purkštukus. Išdžiovinkite purkštuvo baką, linijas, pompą. Po plovimo procedūros pripildykite purkštuvo baką švariu vandeniu ir atlikite plovimo testą – išpurkškite vandenį ant jautrių augalų ir stebėkite mažiausiai 48 valandas. Jei pastebėsite augalų pažeidimus, pakartokite plovimo procedūrą ir plovimo testą.

Susijusios naujienos