Prekės sodui

Nugriaudėjo galingas „Agrochemos“ turo per Lietuvą startas

2021 06 29

Pirmadienį, birželio 28 d., Vilkaviškio r. Bučiūnų kaime esantis „Agrochemos“ agrocentras užsipildė šurmuliu ir nuo pat įvažiavimo iki agrocentro nusidriekusiomis automobilių eilėmis. Čia startavo pirmasis „Agrochemos“ turo per Lietuvą renginys.

Renginį pradėjo ir susirinkusius ūkininkus sveikino „Agrochemos“ komercijos direktorius Darius Jaloveckas, kuris pasidžiaugė proga susitikti, pabendrauti ir įdomiai bei naudingai praleisti laiką.

„Smagu, kad prisijungėte prie mūsų turo per Lietuvą. Mes dirbame, kuriame, diegiame naujoves tam, kad kartu su jumis pasiektumėme bendrą tikslą – daugiau derliaus. Todėl mums nepaprastai svarbi jūsų nuomonė, įžvalgos, pasiūlymai. Tikiu, kad šio renginio metu ne tik gerai praleisite laiką, sužinosite daug naudingos informacijos bei sudarysite jūsų ūkiui sėkmingų sandorių, bet kartu su „Agrochemos“ komanda padiskutuosite, pasidalinsite savo idėjomis ir mintimis, kad kartu galėtumėme pasiekti dar geresnių rezultatų, o derlius kasmet džiugintų vis labiau“, – linkėdamas gero renginio sakė „Agrochemos“ komercijos direktorius D. Jaloveckas.

Gausiai susirinkę Suvalkijos ūkininkai renginio metu sužinojo daug informacijos apie situaciją grūdų rinkoje, trąšų rinkos aktualijas, naujus „Agrochemos“ produktus ir azotinių trąšų inovacijas, taip pat konsultavosi, tarėsi su pardavimų komanda ir rinkosi žiemines rapsų bei kviečių veisles.

Ūkininkai taip pat turėjo progą iš arti apžiūrėti ir susipažinti su vienu pirmųjų šalyje agrocentrų – „Agrochemos“ Gamybos vadovo pavaduotojas Eugenijus Pranevičius renginio svečiams vedė ekskursiją po modernų, daugiau kaip 11 ha teritoriją užimantį, agrocentrą, įkurtą dar 2007 m.

Po ekskursijos svečių laukė pietūs bei koncertas – susirinkusius ūkininkus ne tik paklausyti senų gerų dainų, bet ir smagiai pašokti pakvietė Irena Starošaitė.

„Įdomus ir labai geras renginio formatas – vienoje vietoje ir naudinga informacija, ir smagi šventė. Tokių susitikimų esame labai pasiilgę, ypač po viską sustabdžiusios pandemijos. Labai džiaugiuosi, kad atvykau ir raginu būtinai sudalyvauti ir kitų rajonų ūkininkus“, – sakė prie „Agrochemos“ turo prisijungusi Vilkaviškio rajono ūkininkė Irena.

„Agrochemos“ turo per Lietuvą startą vainikavo kelionės į Turkiją laimėtojo paskelbimas. Atsitiktinės atrankos keliu išrinktas laimingasis Vilkaviškio r. ūkininkas Gintautas džiaugėsi galimybe po sezono atsipūsti saulėtame kurorte ir dėkojo „Agrochemai“ už smagų renginį.

„Agrochemos“ turas per Lietuvą tęsis visą savaitę ir finišuos liepos 2 d. Jonavoje, centriniame bendrovės padalinyje. Susitikimai su ūkininkais taip pat vyks Viduklės (Raseinių r.) „Agrochemos“ agrocentre (birželio 29 d.), Šeduvos (Radviliškio r.) „Agrochemos“ agrocentre (birželio 30 d.), ŽŪK „Joniškio aruodas“, Joniškyje (Liepos 1 d.) ir ŽŪK „Šiaurės aruodai“ Pasvalyje (liepos 1 d.).

Norintys prisijungti prie „Agrochemos“ turo per Lietuvą užsiregistruoti gali čia: www.agrochema.rinitex.lt