Prekės sodui

„Agrochemos“ savitarna ūkininkams – junkitės prie gausaus besinaudojančiųjų būrio!

2021 07 14

Balandį startavusi „Agrochemos“ klientų savitarna įgavo pagreitį ir šiandien ja sėkmingai naudojasi beveik 1000 ūkininkų.

„Mums svarbu, kad kliento patirtis, bendraujant su „Agrochema“, būtų pati geriausia, todėl diegdami savitarną siekėme, kad ja naudotis būtų patogu, greita ir paprasta. Panašu, kad siekis išsipildė – klientai tai įvertino ir kasdien prie „Agrochemos“ savitarnos jų prisijungia vis daugiau“, – sako už savitarnos projekto įgyvendinimą atsakinga „Agrochemos“ projektų vadovė Viktorija Novojatlova-Jakštė.

„Agrochema“ užtikrino, kad klientai prie naudojimosi savitarna pereitų greitai ir sklandžiai – prie savitarnos prisijungti norintiems ūkininkams konsultacijas ir „gyvą“ pagalbą tiesiog telefonu iki šiol teikia Klientų aptarnavimo centras, ūkininkai gali rašyti ir klausti per bendrovės socialinius tinklus, taip pat visada pagelbėja regionų vadybininkai.

„Kadangi savitarnos sistema draugiška vartotojui ir tikrai aiški, susidūrusių su keblumais – mažai. Daugiausiai klausimų kyla dėl aukšto saugumo reikalavimus atitinkančio slaptažodžio susikūrimo. Visus klausimus sprendžiame operatyviai, kad klientai kuo greičiau galėtų naudotis visais savitarnos privalumais“, – sako V. Novojatlova-Jakštė.

„Agrochemos“ savitarnoje ūkininkai gali matyti informaciją apie su bendrove pasirašytas sutartis, savo pirkimų istoriją, turimų sąskaitų būseną, lojalumo taškus ir su lojalumo programa susijusias naujienas, specialius, tik savitarnos naudotojams skirtus, pasiūlymus.

Taigi, jeigu dar neprisijungėte prie „Agrochemos“ savitarnos – būtinai tai padarykite ir prisijunkite prie nemažo būrio sėkmingai ja besinaudojančių mūsų klientų. Prie savitarnos prisijungti galite čia: https://savitarna.agrochema.lt/

Jeigu turite klausimų, norite pasikonsultuoti, kreipkitės į savo regiono vadybininką arba „Agrochemos“ Klientų aptarnavimo centrą (+370 617 00 100).